Ми надаємо транспортно-логістичні послуги для організація перевезень вантажним транспортом.

Незалежно від економічної ситуації на ринку, автомобільні перевезення – лідер в логістичній галузі. Міжнародні перевезення вантажів автомобілем затребувані, тому що товари транспортують цілодобово, тому що автомобілі не залежать від роботи вокзалів, портів та аеропортів, тому доставка таким способом швидка.

Розвинена система трас дозволяє складати оптимальну схему перевезення. Ми використовуємо ГЛОНАСС і GPS для відстеження місця розташування автомобіля. Автомобілі скорочують грошові витрати на транспортування вантажів.

Ми займаємося як регіональними, так і міжнародними перевезення вантажів автомобільним транспортом в країни СНД, Європи, Середньої Азії та інші. Облік характеристик певного вантажу, аналіз потреб Клієнта і складання оптимальної схеми транспортування роблять ТОВ “Ан-Логістік” одним з кращих постачальником логістичних послуг. Ми доставляємо вантажі в термін та на будь-які відстані. Світові транспортні компанії – наші партнери, тому ми зберігаємо якісне обслуговування при невеликій вартості.

Для отримання докладної інформації про переваги співпраці зв’яжіться з нами по телефону +38 (044) 537-04-55 або +38 (099) 609-72-22