Ми організуємо міжнародні морські перевезення вантажів. Морські контейнерні перевезення актуальні, тому що процес перевезення простий, а сучасне оснащення кораблів надає широкі можливості. Кораблі перевозять великий обсяг вантажів, їх пропускна здатність висока, а собівартість перевезення низька. При використанні морського транспорту, витрати і витрати на обслуговування низькі навіть при транспортуванні на значні відстані. Вантажні перевезення кораблями дають гарантії безпеки товару і спрощують доставку поштучних вантажів. Ми організуємо морські контейнерні перевезення вантажів з Ялти, Одеси та інших міст України в Росію. Аналіз потреб Клієнта, особливостей вантажу товару і створення відповідної сфери транспортування дають можливість своєчасно доставити вантаж на будь-які відстані. Світові транспортні та логістичні фірми – наші партнери, тому ми надаємо якісні послуги міжнародних морських контейнерних перевезень за недорогим тарифами.

Наші можливості контейнерних перевезень

  • Оформлення супровідних і митних документів для вантажоперевезень морським транспортом.
  • Контроль і менеджмент роботи всіх учасників міжнародної морської контейнерної вантажоперевезення на кожному рівні.
  • Контроль збереження і розташування вантажу.
  • Комбіноване обслуговування вантажів в процесі перевезення, включаючи розвантаження, навантаження, зберігання і обробку товарів при вантажоперевезення морським транспортом.
  • Представляємо замовника по-третє компаніях і фрахтуємо корабель.
  • Здійснюємо міжнародні морські вантажоперевезення від “порту до дверей”, “від станції до дверей”, “від дверей до дверей”.

Види вантажів:
Більшість вантажів в світі перевозять саме морським транспортом. Сучасні судна перевозять будь-які види вантажів: живі тварини, корисні копалини, нафта, харчова продукція, нафтопродукти, сировину. Певні морські перевезення вантажів здійснюються тільки з дотриманням встановлених правил. Їх порушення призводить до пошкодження транспорту, вантажу і створює загрозу для життя екіпажу судна. При корабельної перевезення небезпечних вантажів потрібно бути особливо обережним – ризик забруднення навколишнього середовища дуже високий. Ми відстежуємо зміни в законах України і міжнародних конвенціях щодо міжнародних морських вантажоперевезень, тому транспортування проходять успішно.

Види транспорту:
Ми здійснюємо міжнародні морські перевезення великогабаритних і негабаритних вантажів, в тому числі автомобілів, поїздів, літаків. При цьому ми пропонуємо вигідну вартість морської вантажоперевезення і високу якість обслуговування. Ми врахуємо ваші потреби і властивості вантажу, і вже грунтуючись на них, підберемо відповідний тип судна: балкер, автомобілевоз, рефрижератор, скотовоз, ліхтеревоз і інші. Ми володіємо різними типами контейнерів для конкретного виду вантажу: різногабаритних ISO-контейнери, контейнери для доставки особливих товарів (навалочні, насипні, великовагові, великогабаритні), контейнери для перевезення машин і техніки, а також рефрижератори для швидкопсувних товарів. Ми організуємо вантажоперевезення морським транспортом як з використанням одного типу транспортного засобу (мономодальні), так і декількох видів транспорту (мультимодальні): водного, повітряного, авто і залізничного транспорту.

Правила та документи:
Багато національні та міжнародні документи регулюють морські перевезення вантажів. Державні служби кожної країни стежать за їх дотриманням. В Україні юридичну силу мають Конвенція ООН з перевезення вантажів морським транспортом, Йорк-Антверпена правила, Міжнародна конвенція про уніфікацію деяких правил про коносамент та інші. Ми знаємо особливості перевезень корабельним транспортом і дотримуємося всіх законів і умови транспортування.

Для отримання докладної інформації про переваги співпраці за телефонами +38 (044) 537-04-55 або +38 (099) 609-72-22