Інноваційні і своєчасно впроваджені логістичні рішення дають будь-якої компанії значну конкурентну перевагу. Передові підприємства, що впровадили такі рішення, знижують витрати, скорочують терміни доставки і освоюють нові ринки збуту. Компанія “Ан-Логістік” допомагає компаніям вийти на лідируючі позиції, надаючи транспортні, логістичні та послуги логістичного консалтингу. Наші співробітники надають комплексні послуги, грунтуючись на багаторічному досвіді і дотримуючись ефективного швейцарського підходу до сервісу. Завдяки злагодженій аналітичній роботі, аудиту і розрахунками наші Клієнти можуть уникнути багатьох складнощів, які виникають під час ведення зовнішньоекономічної діяльності.

Можливості логістичного консалтингу:
Логістичний консалтинг в компанії “Ан-Логістік” – це більше, ніж просто консультації. Наша команда складається з досвідчених експертів, які оцінюють ланцюг поставок кожного клієнта і розробляють план дій щодо їх вдосконалення. Фахівці нашої компанії також розробляють і впроваджують схеми виходу продукції на нові ринки Євросоюзу, СНД та країн Азії.

Наші переваги:
Оптимізація
Співробітники “Ан-Логістік” аналізують поточну логістичну систему компанії, виявляють малоефективні і збиткові елементи і оптимізують їх.
Раціональні Рішення
Кожен транспортний і логістичне рішення носить індивідуальний характер і залежить від властивостей вантажу, термінів доставки і потреб замовника.
Повний комплекс послуг логістичного консалтингу
“Ан-Логістік” надає логістичні послуги не вибірково, а комплексно. Наша компанія бере на себе повний перелік обов’язків по організації і обслуговуванню перевезення. Для Клієнта це означає, що всі турботи про розробку маршруту, виборі транспорту, оформлення супровідних і митних документів, перевезенні та зберіганні вантажу, аж до його передачі кінцевого одержувача лягають на нас. Наші Партнери та власні митні агентства в 8 державах Західної та Східної Європи допомагають здійснювати безперебійні поставки будь-яких товарів.

Для отримання докладної інформації про переваги співпраці зв’яжіться з нами по телефону +38 (044) 537-04-55 або +38 (099) 609-72-22