При наданні транспортних та логістичних послуг “Ан-Логістік” фахівці компанії в тому числі пропонують послуги зі страхування вантажів. “Ан-Логістік” співпрацює зі страховими компаніями, що володіють блискучою репутацією і авторитетом. Вантажі наших Клієнтів застраховані в найбільших страхових компаніях Швейцарії, Німеччини, України та Білорусі.

Наші переваги:
Ціна. Щодня “Ан-Логістік” обробляє велику кількість замовлень, пов’язаних зі страхуванням вантажів. Високий попит дозволяє нам знижувати ціни на послуги зі страхування, а Клієнтам – мінімізувати витрати на транспортування.

Умови розрахунків. “Ан-Логістік” пропонує Клієнтам гнучку систему розрахунків. Оплатити послуги нашої компанії, включаючи страхування і фрахт, можна на будь-якій стадії перевезення вантажу. Страховий поліс і документи, що підтверджують оплату обов’язкового страхового внеску, направляються по факсу або на електронну пошту. За запитом Клієнта поштою направляються оригінали зазначених документів.

Врегулювання збитків. Співробітники “Ан-Логістік” координують врегулювання страхового випадку, вживають заходів щодо огляду пошкодженого товару, інструктують Клієнтів, повідомляють їм, в якому порядку необхідно діяти для отримання страхового відшкодування.

Гарантії фінансової стабільності. “Ан-Логістік” несе ризики втрати і ушкодження вантажу. Вантажі Клієнтів “Ан-Логістік” розміщуються на страхування в найбільших і надійних європейських страхових компаніях.

Для отримання докладної інформації про переваги співпраці зв’яжіться з нами по телефону +38 (044) 537-04-55 або +38 (099) 609-72-22